לקוחות מספרים

מספרת שני וולך, עובדת סוציאלית במקצועה:
055_kids_250x244אני נוהגת להכין בכל שנה אלבום לכל אחת מבנותיי, שמסכם שנה של חוויות ומסתיים בתמונות מיום ההולדת. במקום העבודה הקודם שלי נהוג להכין ספר מתכונים עם תמונות וברכות כמתנת פרידה מחברים בצוות. ערכתי כבר שישה כאלה.

ב-albume הכנתי אלבומי יום הולדת, טיולים, ופרידה מעמית לעבודה. ערכות העיצוב קולעות בול לטעמי! הן יוצרות מוצר ייחודי, מרענן ועדכני, ללא צורך בעבודה גרפית. יתרון משמעותי נוסף – לא צריך להוריד למחשב תוכנת עריכה, וכך אפשר לעבוד על האלבום מכל מחשב ולהתקדם בהכנה בכל רגע פנוי.

העבודה ב-albume זורמת ונוחה מאוד. בוחרים עיצוב ואז נשאר רק לשבץ בו את התמונות, להזמין ולשלם, ולהמתין שהאלבום יגיע… האלבומים שקיבלתי היו מדהימים, איכותיים ומאוד יפים!

עם מבחר העיצובים באתר יש לי חשק להכין עוד ועוד אלבומים. מזל שיש מבצעים שווים… הזמנתי את כל חברי הפייסבוק שלי ל-albume, כי זה פשוט עולם חדש בעיצוב אלבומי תמונות. בהחלט ה-דרך לשמור זיכרונות מתוקים.

מספרת לילה הרמן, מנהלת מוצר בחברת פיתוח אתרים:
044_everyday_250x244כל שנה אני מכינה אלבום ולוח שנה להורי. ב-albume הכנתי כבר ארבעה אלבומים, בנושא יום הולדת, טיולים ואלבום סיום שנה בגן.

ל-albume יש תכונות מוצלחות שלא מצאתי במקומות אחרים: איכות תמונות יוצאת דופן, אפשרות העלאת צילומים מהנייד, ובעיקר עיצובים מוכנים יפים. נהניתי מחוויית הדפדוף במגוון רחב כל כך של סגנונות, ואהבתי גם את התוצאה. אם מקודם האלבומים שהכנתי יצאו די דומים אחד לשני, ב-albume כל אלבום יצא שונה ומעניין. ובכלל, אין על הצוות של albume! דואגים לכל לקוח מכל הלב, וזה מחזק את ההמלצה שלי עליהם גם לחבריי.

מספרת תמר, קלינאית תקשורת:
053(033)_teens_250x244yהכנתי כבר עשרות אלבומים בחברות שונות וצברתי ניסיון. ב-albume הכנתי שבעה אלבומים בנושאים שונים, ביניהם אלבום סיפור לנכדתי בת השנה.

היתרון של albume הוא העיצוב הגרפי. הגרפיקה מעולה ויש תבניות עיצוב מגוונות, ולכן הכנת האלבום מאוד קלה. אהבתי גם את האפשרות לעבוד ברשת מכל מקום בו אני נמצאת, וכן את היכולת לערוך אלבום משותף עם מישהו שנמצא רחוק. האלבום המודפס יוצא איכותי ומרשים, ואני מאוד ממליצה.